شما اینجا هستید

طراحی سایت فروشگاهی خانه بان

وب سایت خانه بان با موضوع فروش کتاب سلامت فنی خانه توسط سیترال وب بصورت اختصاصی ، بصورت کاملا سفارشی و ترکیب رنگ جگری و طوسی به درخواست کارفرما طراحی گردید .

طراحی سایت فروشگاهی خانه بان میتواند به سلامت خانه همه ملت ایران کمک کند . این سامانه پیشرفته برای مدیریت سلامت هر سازه ضروری میباشد و امید است بزودی این سیستم در کشور ایران جا بیافتد .

طراحی سایت فروشگاهی خانه بان

طراحی و سئو وب سایت طرح توجیهی

کد نویسی و طراحی وب سایت طرح توجیهی توسط تیم طراحی و برنامه نویسی وب سیترال وب طراحی و سئو گردیده است .

این وب سایت حالت فروشگاهی داشته و از آن برای فروش محصولات مجازی و دانلودی استفاده میگردد .

رنگ بندی ، چینش المان ها کاملا به درخواست مشتری و بصورت سفارشی پیاده سازی شده است . طراحی بصورت رسپانسیو بوده و سئو شده برای گوگل میباشد بطورسکه رتبه این وب سایت در ایران با کلمات مرتبط به زیر ۱۰۰ میرسد .

طراحی و سئو وب سایت طرح توجیهی

طراحی سایت کارخانه صنعتی ضیاء

طراحی وب سایت شرکتی کارخانه صنعتی ضیاء بصورت دو زبانه ، کاملا اختصاصی و رسپانسیو طراحی گردید . این وب سایت شامل بخش های گالری ، محصولات ، گواهینامه ها میباشد . تصاویر مورد استفاده در این وب سایت کاملا اختصاصی توسط کمپانی ضیاء عکس برداری شده است .

نمونه کار طراحی سایت دو زبانه

طراحی سایت دکتر سعید بهجتی

طراحی وب سایت دکتر سعید بهجتی بنا به درخواست کارفرما و کاملا سفارشی طراحی گردید . یک طراحی صفر تا صد اختصاصی ، سبک ، سبک و کاملا واکنش گرا . در این وب سایت اخبار از چندین سایت خارجی و داخلی فید میشوند . مطالب کاملا بصورت فید هستند . طرح اولیه توسط کارفرما ارئه شده است و سادگی و سبک بودن طراحی در اولویت اصلی برای کارفرما قرار داشه .

طراحی سایت دکتر سعید بهجتی

طراحی سایت شرکت کارتن سازی کرج

طراحی سایت شرکت کارتن سازی کرج ، بصورت بهینه شده برای موتور جستجو گر گوگل و بصورت تک برگی طراحی گردید . البته صفحات اخبار ، پروژه بصورت جداگانه طراحی گردیده است . طراحی سبک و سئو حرفه ای این سایت بسیار حائز اهمیت است . در طراحی این سایت از HTML5 ، CSS5 و PHP استفاده گردیده است .

طراحی سایت شرکت

طراحی سایت رول شیت حمید

طراحی سایت شرکت رول و شیت حمید با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس ، رسپانسیو و اختصاصی طراحی گردید . با توجه به اینکه نمایش تصاویر از محیط کار مهم ترین هدف این وب سایت بود بیشترین اولویت طراحی گرافیک ظاهری آن بوده است . لذا استفاده از تصاویر بهینه ، کد نویس سبک و بهینه شده باعث لود سریع با وجود تصاویر زیاد گردیده است .

طراحی سایت شرکتی رول شیت حمید

طراحی وب سایت املاک پارلمان

طراحی سایت املاک پارلمان تنکابن با استفاده از وردپرس با پیشرفته ترین امکانات و ظاهری بسیار زیبا و کاملا اختصاصی به همراه پنل مدیریت اختصاصی و همچنین با امکاناتی کمنظیر مانند ارسال به کانال تلگرام و اینستاگرام توسط سیترال وب بصورت اختصاصی طراحی گردید . طراحی سایت املاک پارلمان یکی از پیشرفته ترین قالب های املاک ساخته شده ایرانی میباشد .

نمونه کار طراحی سایت املاک

طراحی وب سایت نمونه کار و شخصی احمد غریب

ظاهر این وب سایت بصورت کاملا اختصاصی به درخواست کارفرما طراحی گردیده و نهایتا توسط تیم برنامه نوییسی سیترال وب توسط سیستم مدیزیت محتوای وردپرس پیاده سازی شده است .

همانطور ملاحظه میفرمایید وب سایت هم به نوعی شخصی بوده و هم برای نمایش نمونه کار میباشد .

احمد غریب دوست

طراحی وب سایت آگهی ۲۴

طراحی وب سایت آگهی ۲۴ در حدود ۵ روز توسط سیستم مدیریت محتوای وردپرس بصورت کاملا اختصاصی انجام گردید . امکان ثبت سفارش به صورت سه مرحله ای که مرحله اول آن ثبت نام و مرحله دوم ثبت سفارش و مرحله آخر صدور فاکتور میباشد .

آگهی 24

طراحی سایت املاک پارسیان رامسر

طراحی سایت املاک پارسیان رامسر با سیستم مدیریت محتوای وردپرس و بصورت کاملا اختصاصی با گرافیک کم نظیر طراحی گردیده است . از ویژگی های اصلی این طراحی ریسپانسیو بودن ۴ گانه آن است . سیستم جستجوی فوق العاده حرفه ای و ارسال سریع ملک بدون عضویت از دیگر ویژگی های این سایت میباشد .

طراحی سایت املاک پارسیان