آموزش فعالسازی لایسنس در سیترال وب

  سیترال ول با توجه به فروش غیر قانونی محصول ایران املاک توسط وب سایت راستچین و دزدی های پی در پی بر این گردید تا سیستم لایسنس گذاری مجزا خود را پیاده نماید . این آموزش صرفا برای قالب ها و افزونه های موجود در سیترال وب میباشد و در هیچ وب سایت دیگری کاربرد نخاهد داشت . اگر شما محصولی در سیترال وب خریداری نمونده اید و محصول مشمول لایسنس میباشد به ادامه این مقاله بپردازید . پس از سفارش محصول ، از قسمت ناحیه کاربری خود در سایت سیترال وب ، از منوی ” ثبت لایسنس ” اقدام به ثبت دامنه با کد سفارش خود نمایید .
پس از ارسال دامنه و تایید توسط مدیریت از همان منوی ” ثبت لایسنس ” در قسمت لایسنس های خود در تب ” دانلود ” لایسنس مورد نظر را دانلود نمایید .
حال فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج نمایید . سپس وارد هاست خود شوید . به مسیر نصب قالب خود بروید . به ترتیب وارد پوشه های ذکر شده بروید . wp-content/themes/iranamlak/admin یک فایل با نام license.io وجود دارد که ابتدا میباست آن را حذف نمایید و بعد فایلی که کمی پیش تر از حالت فشرده خارج کرده بودید را در اینجا آپلود نمایید . فعالسازی لایسنس شما به پایان رسید . حال اقدام به نصب قالب نمایید . جهت مشاهده آموزش نصب بسته آسان وردپرس اینجا کلیک نمایید . در صورت عدم وجود دانش کافی در این زمینه ، به تیم پشتیبانی سیترال وب تماس بگیرید تا این کار را برای شما انجام دهند . “ارسال تیکت پشتیبانی “ ” ارتباط با مدیریت”
لطفا دیدگاه خود را درباره این نوشته برای ما ارسال کنید

question