ربات تلگرام

امروزه شبکه مجازی تلگرام یکی از پربازدید ترین و پرکاربرد ترین اپلیکیشن هاییست که در ایران جا افتاده و با کیفیت عالی که داشته توانسه بیش از ۴ میلیون تراکنش های مربوط به کل کشور و همچنین بیش از نیمی از سفارشات پستی را را به خود اختصاص دهد .

آمار نشان داده اپلیکیشن تلگرام تقریبا بهترین و کم هزینه ترین نوع تبلیغات در یک سال اخیر بوده است . تبلیغات و بازاریابی با تلگرام با توجه به وجود بلاک لیست مخابرات ، هزینه های گزاف تبلیغات در تلوزیون و رادیو ، هزینه متوسط تبلیغات در وب سایت ها و بنر ها و بازدهی بسیار پایین بسیار به صرفه تر میباشد .

بنا بر این موضوع تیم طراحی و برنامه نویسی وب سیترال با تیمی مجرب و آموزش دیده در حوضه طراحی انواع ربات و کمپین های تبلیغات تلگرامی ، کسب کار شما را به نوعی دیگر و با کمترین هزینه رونق چشم گیر خواهد داد .

ساخت ربات تلگرام میتواند به عنوان عضوی از گروه ، مدیر یک کانال و یا یک کاربر بصورت مستقیم مورد استفاده قرار بگیرد . ربات های تلگرام به اطلاعات شخصی افراد دسترسی نداشته و تنها می توانند نام، نام کاربری و تصویر پروفایل شما را دریافت کنند. مگر اینکه شخص خودتان مستقیما به یک ربات پیام ارسال کنید .

به علاوه مزیت دیگر ربات تلگرام در هک ناپذیر بودن آن میباشد . چراکه نمیتوان ربات را به شخص دیگری واگذار نمود و یا نمیتوان نام آن را عوض کنید . تنها قادر هستید آنرا حذف کنید . هر ربات یک نام کاربری خواهد داشت که با @ گردیده و با _bot به انتها میرسد .

ربات ها به دوسته معمولی و پیچیده تقسیم  میشوند . ربات های ساده نیاز به دیتا بیس ندارند و در تلگرام طراحی و مورد استفاده قرار میگیرند . ربات های پیچیده نیاز به هاست و دامنه میباشند که البته این موارد همگی توسط سیترال وب برای کاربر محیا و مدیریت میگردد .

برای سفارش ربات تلگرام میبایست تمامی توضیحات را ریز به درشت بصورت مکتوب توضیح دهید و اطلاعات خود را وارد نمایید . در نهایت قیمت و زمان طراحی آن به شما اعلام میگردد و در صورت تایید در زمان و تاریخ مقرر شده تحویل حضورتان میگردد .

لازم به ذکر است که ربات نهایی بر روی تلگرام شما راه اندازی خواهد گردید و admin آن خود شما خواهی بود . تنها برای طراحی و مراحل تست موقتی admin از تلگرام تستی سیترال وب استفاده میگردد .

جهت ثبت سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید .