قوانین و مقررات

در ازای مبلغی که شما میپردازید، ما وب سایت شما را بر روی یک یا چند تا از سرورهای خود میزبانی میکنیم . تا زمانیکه شما شرایط و ضوابط استفاده از سرویس های ما و یا هر توافق نامه ی دیگری که ممکن است بین شما و سیترال وب برقرار شود را رعایت نمایید میتوانید از سرویسهای سیترال وب استفاده کنید . سیترال وب تضمین مینماید تمام سرویسهای خود را اعم از اشتراکی و اختصاصی ، دقیقا طبق مشخصاتی که در سایت آمده است به مشتری ارائه کند و سرویس گیرنده (مشتری) نیز متعهد میشود که از سرویسها فقط در چهارچوب مشخصات تعیین شده برای آن سرویس استفاده نماید. زین پس در این صفحه کلمه ی “خدمات” اشاره به سرویسهای میزبانی و هرگونه سرویس دیگری که توسط سیترال وب ارائه میشود دارد ، و کلمه ی “مجموعه”، “ما” و یا سیترال وب اشاره به گروه خدمات میزبانی سیترال وب دارد.

 

طراحی سایت

۱ – تامین محتوای وب سایت طراحی شده بر عهده ی مشتری میباشد
۲ – در سفارشات دانلودی وردپرس ، آموزش کار با وردپرس بر عهده ی سیترال وب نبوده و بابت آن هزینه ی جداگانه در یافت می شود . البته به همراه تمامی فایل های دانلودی در صورتی که سیترال وب ملزم ببیند ، یک فایل آموزشی بصورت عمومی قرار میدهد .
۳ – در سفارشات طراحی سایت اختصاصی ، آموزش کار با قسمت های مختلف وب سایت ، بر عهده ی سیترال وب می باشد.
۴ – پس از تحویل اولیه ی سفارشات به مشتریان، مشتری می بایستی قسمت های مختلف وب سایت را بررسی کرده و لیستی از ایرادات احتمالی مشاهده شده را از طریق صفحه ی پشتیبانی و در قالب یک مرتبه به سیترال وب ارائه کند.
۵ – مشتریان گرامی می توانند تا قبل از اتمام طرح گرافیکی سایت، نظرات خود را پیرامون اعمال تغییرات در طرح و امکانات وب سایت مطرح کنند، اما بعد از آن – باتوجه به آغاز فاز پیاده سازی – هر گونه اعمال تغییرات شامل هزینه می باشد.
۶ – در صورتی که مشتریان گرامی هرگونه عیب و نقصی را در وب سایت خود مشاهده کنند، می بایستی آن را به سیترال وب گزارش داده و از طریق سامانه پشتیبانی ، درخواست خود را ارائه نمایند . پس از آن سیترال وب موظف است ، در اسرع وقت نسبت به پشتیبانی رایگان اقدام نماید.
۷ – در صورتی که به هر دلیلی ، در هرگونه از فایلهای تحویل داده شده به مشتری ، دست برده شود ، سایت و یا قالب وردپرس مذکور از پشتیبانی و لایسنس خارج می شود.
۸ – پس از تحویل پروژه اعمال هرگونه تغییرات جدید مشمول هزینه میگردد .
۹ – نام و لینک متنی ” طراحی و میزبانی توسط سیترال وب” در پایین پروژه های انجام شده درج می گردد ، در صورتی که شما مشتری گرامی تمایلی به درج لینک ندارید، لطفا حتما به ما اطلاع بدهید تا هزینه ی مربوط به حق مولف را به هزینه های طراحی افزوده گردد .
۱۰ – سایت ها ، اسکریپت ها و قالب های وردپرس طراحی شده ، فقط در ازای یک دومین به مشتریان عزیز تحویل داده می شود . لذا در صورتی که قصد استفاده در بیش از یک دومین را دارید ، لطفا حتما اطلاع بدهید تا توافق قبلی انجام شده باشد .
۱۱ – سیترال وب پس از دریافت نیازهای مشتریان ، قیمت انجام سفارش را خدمت آن ها اعلام می دارد . لذا در صورتی که بعد از آن مشتریان در لیست نیازهای خود تغییری را ایجاد کنند ، سیترال وب ممکن است بعد از بررسی که انجام می دهد، قیمت جدیدی را به مشتری اعلام کند .

 

میزبانی وب

۱ – در صورت سفارش هاست از سیترال وب ، کلیه امور راه اندازی طراحی سایت و یا قالب توسط سیترال وب و همچنین مدیریت هاست به رایگان توسط سیترال وب صورت میپذیرد .

۲ – بصورت عمومی تا زمانی که مشتری درخواست اطلاعات هاست را نکند ، اطلاعات هاست داده نمیشود . چرا که با توجه به اینکه اکثر مشتریان دانش فنی جهت مدیریت با هاست را ندارند .

۳ – بدیهی است مسئولیت این محتوا به عهده سرویس گیرنده (مشتری) بوده و سیترال وب هیچ مسئولیتی در قبال محتوای وب سایت کاربران خود ندارد . همچنین برای جلوگیری از خسارات احتمالی و غیر قابل پیشبینی ، سرویس گیرنده (مشتری) موظف است یک نسخه پشتیبان از فایل ها و پایگاه های داده خود به صورت مرتب تهیه کرده و نزد خود نگهداری کند تا در صورت بروز هرگونه مشکل فنی نظیر خرابی سرور ، مشکلات شبکه ، پاک شدن داده ها از روی سرورهای سیترال وب و … بتواند فایلها و داده های خود را بازیابی نماید.

 

استفاده / فعالیت غیر مجاز

حفظ کیفیت خدمات همیشه در درجه اول اهمیت برای سیترال وب میباشد . لذا در راستای این سیاست ، با فعالیتهای غیر مجاز و سوء استفاده از منابع سرورهای سیترال وب در جهت فعالیتهای زیر برخورد خواهد شد و تمامی سرویس هایی که کاربر متخلف نزد سیترال وب دارد ، جهت بررسی موضوع ، مسدود و در صورت عدم توانایی کاربر در توجیه تخلف ، سرویس های کاربر متخلف برای همیشه از روی سرورهای سیترال وب ، حذف و هیچ وجهی مسترد نخواهد شد:

۱ – هک کردن، شامل مواردی نظیر: نفوذ و یا تلاش برای دسترسی بدون اجازه به وب سایتها، شبکه ها و رایانه های دیگر، Port Scan و تمامی اعمال خرابکارانه، کلاهبرداری، سرقت اطلاعات کاربران و…
۲ – ارسال ایمیل های تبلیغاتی و هرزنامه (اسپمینگ) و همچنین ارسال ایمیلهای انبوه و ناخواسته
۳ – استفاده از اسکریپتها و نرم افزارهایی که منابع سرور را بیش از حد مجاز اشغال نمایند و منجر به افت کیفیت و وارد نمودن فشار مضاعف به سرور شوند. نظیر اسکریپت های چت آنلاین، لیچ، آپلود سنتر و…
۴ – آپلود فایلهای غیر مجاز، نظیر (و نه محدود به) شل ها و همچنین فایلهای غیر اخلاقی و نیز هر گونه اطلاعاتی که منجر به برخورد قضایی و یا فیلترینگ سایت مذبور گردد، مانند آپلود فایلهای موزیک و فیلم غیر مجاز و نظیر آن.
۵ – راه اندازی وب سایتهایی با محتوای مجرمانه و یا مغایر با قوانین جمهوری اسلامی و قانون جرایم رایانه ای
۶ – راه اندازی آپلودسنتر و دانلودسنتر بر روی سرورهای هاست اشتراکی
به امید اینکه از تمامی خدمات طراحی قالب وردپرس، طراحی سایت، آموزش طراحی سایت و پشتیبانی راضی باشید.