هاست لینوکس

مزایای خرید هاست لینوکس در سیترال وبامکان ریستور بک آپ ، ریست هاست و تغییر دامنه اصلی توسط کاربر

بهره گیری از کنترل پنل CPANEL بروز شده

بهره گیری از تکنولوژی SSD جهت افزایش سرعت

امکان تغییر نسخه php به نسخه های ۵٫۲ – ۵٫۳ – ۵٫۴ – ۵٫۵ – ۵٫۶ – ۷٫۰ – ۷٫۱ – ۷٫۲

انتقال رایگان از سایر شرکت ها

امکان انتخاب سی پنل فارسی سازی شده

پشتیبان گیری یا Backup روزانه و هفتگی

تحویل بلافاصله پس از پرداخت

بروزرسانی قیمت در تاریخ ۹۸/۶/۲۰

هاست لینوکس چیست ؟

هاست لینوکس به نوعی خدمات میزبانی اطلاق می شود که سیستم عامل آن لینوکس می باشد. کاربر در این نوع سیستم نیازی ندارد سیستم عامل لینوکس و یا حتی دانش فنی جهت کار با سیستم عامل لینوکس داشته باشد. مدیریت هاست لینوکس از طریق کنترل پنل کاربر پسند قدرتمند cPanel انجام می شود که بدون نیاز به دانش فنی قابل استفاده است . از هاست لینوکس جهت اجرا فایل ها و نرم افزار های تحت وب HTML و PHP همراه بانک اطلاعاتی MySQL استفاده می شود در کنار وب سرور قدرتمند Apache یا قابلیت Mod Rewrite. برای نصب نرم افزارهای های تحت وب وردپرس ، جوملا و … شما به هاست لینوکس نیاز دارید.

هاست لینوکس ارزان چیست ؟

سیترال وب به دلیل خرید مستقیم سرور های اختصاصی همراه امکانات و منابع عالی ، امکان ارائه قیمت های رقابتی نسبت به سایر رقبا را دارد. .در این میان متاسفانه عده ای از همکاران با وعده های دروغین ، کاهش منابع نسبت به آنچه که گفته شده ، افزودن تبلیغات به هاست بدون اطلاع مشتری ، قدرت و کیفیت پایین سرور ها ، هزینه کمتری را ذکر میکنند که دور از رعایت حقوق مشتریست . در کنار قیمت ارزان و کیفیت بالا ، پشتیبانی مناسب خدمات ، توانسته است رضایت اکثر کاربرانمان را جلب نماید .

هاست لینوکس سیپنل چیست ؟

cPanel در حال حاضر محبوب ترین و پر کاربرد ترین نرم افزار مدیریت هاست های لینوکس در جهان میباشد .از ویژگیهای مهم این نرم افزار میتوان به امنیت بسیار بالا ، کنترل پنل کاربر پسند و محیط بسیار راحت جهت کار اشاره کرد . به علاوه دارای امکانات فراوان بوده و بر اساس آخرین نرم افزار ها و سخت افزار های موجود به روز میباشد . سیترال وب جهت رفاه حال کاربران عزیز در تمام سرور های هاست لینوکس از کنترل پنل قدرتمند cPanel آخرین نسخه یعنی ۱۱.x استفاده می کند.