تبدیل گرافیک به کدنویسی

تبدیل PSD چیست و چرا تبدیل به HTML ؟

هر روزه وب سایت های جدیدی با محتوای غنی و متفاوت در دنیای وب شروع به فعالیت می کنند تا بازدیدکننده بیشتری جذب کنند و محصولات تجاری خود را بصورت آنلاین به فروش برسانند . تبدیل PSD به HTML یکی از راه هاییست که باعث میشود کارفرما دقیقا به چیزی که مد نظرش است برسد .چرا که در ابتدا طرح مد نظر خود را در اختیار یک طراح گرافیک در اختیار میگذارد تا شخص کارفرما را دقیقا به ایده ای که در ذهنش تصور میکند برساند .

طراحان گرافیک از برنامه Adobe Photoshop برای کار بهتر خود بهره می گیرند . این نرم افزار به آنها کمک می کند تا فایل هایی به نام PSD بسازند . طراحان گرافیک در مقایسه با کدنویسان وب به دلیل تسلط بسیار بیشتری که به طرح های تجسمی و گرافیکی و ایده پردازی دارند میتوانند شما را بسیار نزدیک به طرحی که در ذهنتان میباشد نزدیک نمایند .

فایل های PSD چه نوع فایل هایی هستند و چرا مورد استفاده قرار می گیرند؟

طراحان وب می خواهند وب سایت های متفاوتی طراحی کنند و بهمین خاطر است که از Adobe Photoshop استتفاده می کنند. این برنامه قالب های طراحی در انواع مختلف دارد که این فایل ها با فرمت PSD ذخیره می شوند . افرادی که صاحب سایت هستند قالب های وب که توسط طراحان طراحی شده است را خریداری می کنند و برای اینکه قالب را در وب سایت خود قرار دهند باید آن را به HTML تبدیل کنند . از وقتی که فتوشاپ امکان طراحی قالب را به راحتی هر چه تمام تر در اختیار مخاطبان خود گذاشته تا به صورت فایل های PSD ذخیره کنند این تکنیک در چندین سال اخیر بسیار مورد استفاده قرار گرفته است . فایل های PSD اساسا برای طراحی وب استفاده می شوند و فقط بعد از تبدیل آنها به HTML مورد استفاده قرار می گیرند . در نتیجه ، صفحات وب به راحتی قابل مشاهده می باشند .

پروسه ی تبدیل بسیار پیچیده است و اگر شما صاحب یک سایت هستید و نمی خواهید درگیر این پیچیدگیها شوید ، پیشنهاد ما انتخاب یک متخصص وب هست که در تبدیل این فایل ها تجربه ی حرفه ای زیاد داشته باشد . توصیه ی ما به شما این است که کدها بسیار منظم در کنار هم قرار بگیرند چون در غیر این صورت برای بارگزاری صفحه به مشکل بر خواهید خورد.

 

تبدیل PSD به وردپرس

تبدیل PSD به قالب وردپرس یک مرحله بیشتر نسبت به تبدیل PSD به HTML دارد . در تبدیل PSD به قالب وردپرس میبایست یکبار PSD به HTML تبدیل گردد و در مرحله بعد در HTML خام توابع وردپرس قرار گیرد . اگر میخاهید با ارزان ترین حالت ممکن به نتیجه برسید در این عمل یعنی تبدیل PSD به وردپرس بهترین و به صرفه ترین نوع طراحی میباشد .چرا که دقیقا طرحی که در ذهنتان میباشد ، با رعایت تمام اصول سئو تبدیل به یک سیستم مدیریتی کامل و در عین حال کاربردی میشود .

مراحل تبدیل PSD به کد HTML + CSS

در ابتدا طرحی که مد نظرتان میباشد را بصورت فایل JPEG یا طرح لایه باز PSD برای ما ارسال میکنید.
در مرحله بعد کارشناس ما پس از بررسی توضیحات و فایل های شما ، هزینه و زمان کد نویسی طراح مد نظرتان را اعلام مینماید .پس از موافقت دو طرف با قیمت و شرایط مذکور ، کارفرما موظف است ۴۰% از مبلغ اعلام شده را واریز نماید و همزمان ما نیز پروژه را شروع خواهیم کرد .
پس از اتمام کدنویسی و تست آن در مرورگر های مختلف ما پیشنمایشی از آن را در اختیار شما قرار می دهیم.
پس از بررسی و تایید شما, مابقی مبلغ را هم واریز می نمایید و ما نسخه کامل را خدمت شما ارسال می کنیم.

در مورد امنیت طرح هم جای هیچ نگرانی ای نیست زیرا ما به هیچ وجه از طرح شما استفاده دیگری نخواهیم کرد. برای سفارش تبدیل PSD به HTML و CSS می توانید از فرم زیر استفاده نمایید.

مزایای تبدیل PSD به HTML

– سازگاری با تمامی مرورگرهای مدرن
– کاهش هزینه ها برای طراحی وب
– پشتیبانی کامل
– کد نویسی بر اساس اصول سئو و سازگاری با موتورهای جستجو
– سودمند بودن
– رضایت مشتری
– انعطاف پذیر و کاربردی تر
– تحویل به موقع طبق توافق اولیه
– کدنویسی کاملا معتبر (Valid) بر اساس W3C
– کدنویسی بر اساس HTML5 و CSS3
– بهینه سازی تصاویر استفاده شده در قالب
– سرعت بارگزاری بالای صفحات از لحاظ کدنویسی
– در صورت درخواست ایجاد قالب به صورت کاملا واکنشگرا (RESPONSIVE)
– کد نویسی دقیق مطابق با طرح ارائه شده