طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی در سیترال وب به دو صورت انجام میپذیرد .

روش اول استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس بصورت فول اختصاصی و بهینه شده

روش دوم کدنویسی ۰ تا ۱۰۰ تمامی بخش های سایت

در انتها میتوانید مزایا و معایب دقیق این دو نوع طراحی را با هم مقایسه بفرمایید

هدف اصلی طراحی سایت طراحی سایت توسعه کسب و کار به همراه جذب کاربران و افزایش دیده شدن و برندینگ شما میباشد در غیر این صورت نه تنها کمکی به رشد و توسعه کسب و کار شما نمیکند بلکه شما را دچار هزینه های بی فایده میکند ، بنابراین انتخاب بهترین راه با کمترین هزینه میبایست انتخاب گردد .

پس در ابتدای فرآیند طراحی سایت بیایید اهداف و چشم اندازهای سازمانی خود را تعیین کنید و در کنار آن به تمامی ویژگی های که یک سایت حرفه ای باید داشته باشد و به موفقیت برسد آگاهی داشته باشید.

طراحی سایت شما باید شامل ویژگی هایی از جمله امنیت بالا، طراحی گرافیکی جذاب، طراحی اختصاصی، مقیاس پذیری و از همه مهم تر مطابق با الگوریتم های گوگل باشد تا بتواند بهترین جایگاه را در موتور جستجو گوگل کسب نماید.

سیترال وب یکی از شرکت های پیش رو طراحی سایت در شمال کشور ، شهر رامسر و سایر شهر های کشور میباشد که با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان خود به تمامی ویژگی های ذکر شده برای طراحی سایت حرفه ای مسلط هستند که بیش از ۱۰۰ نمونه کار موفق این شرکت گواه این موضوع میباشد.

اصلی ترین و بارزترین ویژگی شرکت سیترال وب ساخت و طراحی سایت اختصاصی با توجه به نیاز مشتریان میباشد . ساخت سایت توسط سیستم مدیریت محتوا اختصاصی مبنی بر php یا وردپس میباشد که دارای ویژگی هایی همچون مقیاس پذیری، اصول کلیه قوانین مربوط به سئو، تطابق پذیری و همچنین دارای پنل مدیریتی آسان میباشد.

مدیران و متخصصان مجموعه ابتدا طی جلسات حضوری به نیاز سنجی و شناخت نیاز های درون سازمانی مشتریان پرداخته و مطابق با آن نیازها به ارائه راهکار برای طراحی سایت اقدام می نمایند و بعد از طراحی سایت اختصاصی برای مشتریان تیم سئو سیترال وب به آنالیز سئو سایت شما میپردازد و با ارائه راهکارهای تخصصی و تجربیتا انتهای مسیر برندینگ و موفقیت کسب و کارتان در کنارتان خواهیم بود.

در واقع سیترال وب سعی بر این داشته است تا مشتریان علاوه بر داشتن یک سایت حرفه ای که تمام اصول مانند لود سریع ، کاربر پسند بودن و مطابقت با استراتژی های شما در آن رعایت شده است و سایر خدمات مرتبط مانند طراحی اپلیکیشن موبایل ، خدمات سئو و بهینه سازی سایت ، طراحی اپلیکیشن ، طراحی ربات تلگرام را نیز به مشتریان خود ارائه نماید.

شما میتوانید با انتخاب هر یک از این پکیج ها کلیه خدمات و امکانات آن را مشاهده نمایید و بعد از آن جهت کسب راهنمایی و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مزایا و معایب وردپرس و کدنویسی اختصاصی

در روش اول یعنی طراحی سایت با وردپس زمان و هزینه قطعا بصوت چشمگیری به حد اقل ترین حالت خواهد رسید و برای کلیه وب سایت های فروشگاهی ، شرکتی ، شخصی و این چنینی بسیار مناسب میباشد .

روش دوم هزینه و زمان بسیار زیادی خواهد برد . کلیه توابع کاملا از صفر کد میشوند و مناسب پورتال های سازمانی و یا سایت هایی که بسیار پیچیدگی دارند میباشند .

توجه داشته باشید در هر دو روش هیچ فرقی به حال گرافیک و سئو ، میزان سبک بودن و … سایت شما نخاهد نمود . نگران نباشید کافیست با ما تماس بگیرید و توضیح کوتاهی از کسب و کارتون به کاشناسان ما بدید .

سیترال وب بهترین گزینه را به شما معرفی خواهد نمود و قطعا شما رو به هدفتون خواهیم رسوند .