طراحی وب سایت خبری

سایت های خبری و اطلاع رسانی از سایت های پربازدید اینترنتی به شمار می آیند. دلیل اهمیت این نوع سایت ها نیاز جامعه به دریافت جدیدترین اخبار اینترنت میباشد . اکثر سایت های خبرگزاری با توجه تعداد کاربر آنلاین اینترنت در ایران و آمار موجود ، در صورتی که طراحی مناسبی داشته باشند و محتوای مفیدی تولید کنند می توانند مخاطب قابل توجهی را به خود جذب کنند .

موارد زیر از موارد بسیار مهم در طراحی یک سایت خبری میباشند .

چینش و نحوه نمایش اطلاعات به کاربران سایت : نحوه نمایش و اطلاع رسانی اخبار یکی از مهم ترین عوامل بسیار مهم در طراحی سایت خبری میباشد . طوریکه بیننده سایت باید بتواند در کمترین زمان ممکن به اخبار مورد علاقه خود دسترسی یابد و اخبار مرتبط با همان موضوع را مطالعه کند . چینش سایت و نحوه نمایش اخبار در صفحات سایت باید دلنشین سبک و در عین حال گراقیکی و کاربر پسند باشد .

بهینه سازی و سئو برای موتور های جستجو : یک سایت اینترنتی اگر بهترین مطالب را داشته باشد ، بهترین گرافیک را داشته باشد اما کسی آنها را نبیند هیچ ارزشی نخواهد داشت . در سایت های خبری طراحی شده توسط سیترال وب ، بهینه سازی سایت های خبری با توجه به اطلاعات موجود در آنها و بالا بردن ترافیک این سایت ها طوری طراحی میشود که در حین ارسال مطلبی جدید میتوانید بصورت آنلاین از میزان سئو آن با خبر شوید . بهینه سازی و سئو سایت برای موتورهای جستجو از مهم ترین کار ها برای طراحی سایت خبری است که هرگز نباید فراموش گردد .

سرعت مناسب لود شدن صفحات : با توجه به بازدید نسبتا بالایی که سایت های خبری دارند سرعت لود شدن صفحات در طراحی سایت بسیار مهم است. ما با استفاده از ایمن ترین روش ها و سریعترین زبان برنامه نویسی در وب یعنی ASP.NET سایت های خبری با سرعت لود بالا طراحی میکنیم و به این موضوع نگاه ویژه ای داریم. برای مقایسه سرعت زبان برنامه نویسی دات نت و PHP بر روی مقاله مقایسه asp.net و php کلیک نمایید.

بهینه سازی شده برای موبایل و تبلت : با توجه به گسترش روز افزون تلفن ها هوشمند بیش از ۷۰ در صد بازدیکننده ها از طریق موبایل و یا تبلت نیاز خود را بر طرف میکنند . ازین باب به جرعت میتوان گفت سایت های خبری هم همین حجم بازدید کننده را از موبایل دریافت میکنند بنابر این طراحی رسپانسیو سایت از واجبات طراحی سایت خبری میباشد .

رعایت نکات امنیتی : امنیت در یک سایت خبری بسیار بسیار حائز اهمیت میباشد . در طراحی های اختصاصی ما کلیه طراحی ها کد گزاری میشوند و هرگز و تحت هیچ ظرایطی نباید سایت به دست هکران و نفوذگران بیافتد .

سادگی : بخش مدیریت سایت به گونه ای طراحی می شود که افراد مختلف بر اساس سطوح دسترسی که دارند بتوانند براحتی به اطلاعات مد نظر خود دسترسی جهت تعمال تغییرات و ارسال مطلب را داشته باشند .

ارسال خبر با فایل های صوتی تصویری و .. : علاوه بر اخبار متنی ، امکان قرار دادن اطلاعات به صورت چندرسانه ای ائم از صوت ، تصویر ، فیلم و … نیز باید باشد که سیترال وب برای یک سایت خبری در نظر گرفته است .

برخی امکانات مد نظر سیترال وب در طراحی سایت خبری

– دسته بندی حرفه ای اخبار

– استایل اختصاصی برای هر دسته بندی

– ارسال اخبار به کانال تلگرام و ایسنتاگرام ( طراحی ربات تلگرام اختصاصی )

– امکان افزودن گالری تصویر و کم حجم کردن خودکار تصاویر جهت بهینه سازی سایت

– امکان افزودن فیلم و کلیپ

– اافزودن کد مطلب و تولید QR کد اختصاصی برای هر ضفحه

– طراحی رسپانسیو ، گرافیکی و کاربر پسند با استفاده از JQuery ، Html5 ، Css5 ، PHP

– سیستم جستجوی آجاکس برای جستجوی حرفه ای مطلب

– افزودن اطلاعات خاص به مطلب ، رمز دار کردن مطلب ، نمایش برای اعضا ، ادیتور حرفه ای و …

– طراحی صفحات اختصاصی ارتباط با ما و تبلیغات

– سامانه مدیریت تبلیغات پیشرفته

– سامانه مدیریت تبلیغات

توجه : امکانات با توجه به توان مالی و نیازتان طراحی میگردد .