طراحی وب سایت خدمات ساختمانی و معماری

هدفمندترین و کم هزینه ترین نوع تبلیغات برای شرکت های ساختمانی و معماری، اینترنت و داشتن یک وب سایت مناسب است. طراحی سایت ساختمانی طوری انجام میگیرد تا شرکت ساختمانی بتواند پروژه های انجام شده ی خود، خدمات قابل ارائه، اطلاعات تماس و توضیحات سرویس یا خدمات مورد نظر را در معرض دید بیننده در سراسر جهان قرار دهد.
در صورتی که شرکتی لوازم ساختمانی و تجهیزات و مصالحی برای فروش داشته باشد ، میتواند با طراحی یک وب سایت حرفه ای ساختمانی، فروش آنلاین و یا ثبت سفارش داشته باشد.
نمایش گالری های عکس و فیلم از پروژه ها، نمایش تور مجازی و یا نمایش ۳۶۰ درجه از نوع خدمات ، پروژه ها و یا محصولات از دیگر امکاناتی است که یک سایت حرفه ای برای شرکت ساختمانی میتواند داشته باشد.

سیترال وب با طراحی وب سایت مجری پروژه های ساختمانی ، شرکت های تولید کننده و یا فروشنده ی مصالح و تجهیزات ساختمانی در خدمت شماست . در واقع سیترال وب برای شما وب سایتی با سود خالص طراحی میکند . طراحی گرافیکی خاص برای سایت ساختمانی خاص شما ، ارتقای رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر ، قرار دادن امکانات مختص یک سایت ساختمانی و مشاوره بازاریابی اینترنتی به شما از جمله خدمات سیترال وب در طراحی سایت ساختمانی می باشد.

تصور کنید وب سایت شما در کلماتی نظیر شرکت ساختمانی ، شرکت معماری ، تولید کننده ی تجهیزات ساختمان ، خرید تجهیزات ساختمان ، دوربین مدار بسته ، آیفون تصویری و … در رتبه های بالای گوگل باشد . این کاریست که ما برای شما همراه با طراحی سایت شما انجام می دهیم.
طراحی سایت ساختمانی برای ۳ گروه با امکانات خاص خودشان انجام میگیرد :

– طراحی برای شرکت های ساختمانی و مجریان پروژه های ساختمانی و سازندگان این امر
– طراحی برای شرکت ها و تولیدکنندگان و فروشندگان تجهیزات مرتبط با ساخت ساختمان
– طراحی سایت ساختمانی برای شرکت ها و فروشندگان وسائل و تجهیزات داخل ساختمان

در هر سه ی این موارد مهمترین مورد، دیده شدن این سایت ها در موتورهای جستجوگر از طریق رتبه ی بالا در کلمات کلیدیشان می باشد. طراحی سایت استاندارد و بهینه سازی وب سایت برای گوگل که تخصص شرکت طراحی سایت می باشد، مهمترین مورد در این زمینه است. تمامی سایت های طراحی شده در زمینه ی ساختمان توسط شرکت مبنا توانسته اند ظرف مدت بسیار اندکی به این مورد دست پیدا نمایند.
اما مسئله ی مهم دیگر که بعد از ورود کاربر هدف به سایت است، نگه داشتن کاربر درون سایت و اصطلاحا تشویق کاربر به کلیک دوم می باشد. گرافیک وب سایت باید طوری باشد که دید کلی ای از کار شرکت ساختمانی را در همان نگاه اول به بازدید کننده ی سایت بدهد. نمایش سریع مطالب از دیگر ویژگی هایی است که باید یک سایت ساختمانی داشته باشد. امکانات یک سایت ساختمانی باید ابتدا مرتبط با زمینه ی کاری این وب سایت بصورت کامل و درست قرار بگیرند تا مشتریان با پیدا کردن مسائل مورد نیازشرکت ساختمانی، مشاهده ی تفاوت های شرکت با دیگر شرکت ها و در نهایت اعتماد به شرکت، بصورت یک مشتری واقعی در بیایند.

طراحی سایت ساختمانی از تخصص های اصلی شرکت طرح و پردازش مبنا می باشد که با تجربه ی بالا و مشاوره ی دقیق در زمینه طراحی سایت و تکنیک های بازاریابی اینترنتی به شما، شما را از آزمون و خطاهای بی مورد باز و چندین گام به جلو می برد.

برخی امکانات مد نظر سیترال وب در طراحی سایت خدمات ساختمانی

– طبقه بندی دقیق نمونه کار های شما

– طبقه بندی دقیق محصولات ، خدمات یا سرویس های شما

– امکان درج گالری در قسمت های مختلف سایت

– امکان درج کلیپ ، صوت یا رزومه شرکت در فرمت های مختلف

– تولید QR کد اختصاصی برای سرویس ها ، خدمات یا نمونه کار های شما

– طراحی رسپانسیو ، گرافیکی و کاربر پسند با استفاده از JQuery ، Html5 ، Css5 ، PHP

– فرم ارتباط با مشاوره اختصاصی دارای امکان ارتباط با تلگرام شما

– امکان فروش آنلاین محصولات شما

توجه : امکانات با توجه به توان مالی و نیازتان طراحی میگردد .