طراحی وب سایت دانلود فایل

وب سایت های دانلود فایل معمولا از پربازدید ترین نوع سایت ها هستند . تمام افراد بر اثر نیاز ائم از نرم افزار ، برنامه ، اپلیکیشن ، موزیک یا آهنگ ، فیلم ، فایل ها و مقالات آموزشی و … خود را بطور معمول از طریق یک جستجوی ساده در اینترنت دانلود میکنند .

شما میتوانید با راه اندازی و طراحی یک سایت دانلود فایل تخصصی براحتی یک سایت دانلود حرفه ای داشته باشید و از طریق تبلیغات و یا فروش بخشی از محصولات در کنار فایل های دانلودی کسب در آمد کنید .

به طور مثال در طراحی سایت دانلود مقاله میتوانید بخشی از اموزش را قرار داده و مابقی را با دریافت هزینه برای دانلود کامل بگزارید . با راه اندازی سایت دانلود آهنگ میتوانید از درج و پخش آهنگ ها و یا قرار دادن تیزر تبلیغاتی و همچنین تبلیغات هنرمند و یا درج آلبوم موسیقی در آمد بسیار بالایی داشته باشید .

در طراحی وب سایت های دانلود باید امکان دسته بندی اطلاعات ، فایلها و مقالات بر اساس موضوع و تاریخ درج گنجانده شود. حتما میبایست جستجوی پیشرفته در سایت قرار داده شود چرا که کاربران نباید برای جستجوی یک محصول بیش از ۳۰ ثانیه بگردند . نشان دادن حجم فایل ها ، زمان انتشار ، منابع و یا تولید کنندگان ، عناوین انگلیسی و فارسی و … از دیگر مواردی است که باید در طراحی سایت دانلود فایل اعمال گردد . امکانات وب سایت باید بصورت کامل و درست در چینشی مختص به نوع فعالیت سایت دانلود به همراه گرافیک بسیار زیبا قرار گرفته شود تا بیننده از تماشای سایت لذت ببرد. سرعت لود صفحات وب سایت در حد بسیار بالایی باید طراحی شود تا کاربران به سرعت به مقصود خود با تنها چند کلیک برسند.

اگر در طراحی سایت مد نظرتان دچار تردید در هر زمینه ای شده اید کافیست با ما تماس بگیرید .

برخی امکانات پیشنهادی سیترال وب برای یک سایت دانلود

– طراحی سایت با گرافیک بسیار کم حجم اما خیره کننده
– امکان درج اطلاعات فایل دانلودی نظیر حجم ، منبع و …
– امکان درج چند لینک در هر پست امکان آپلود مستقیم فایل در سایت ( پیکربندی هاست مخصوص دانلودتان بر روی سایت )
– امکان استایل دهی به دسته بندی های مختلف
– دانلود در ازای پرداخت مبلغ
– امکانات ویژه برای پرداخت در ازای دانلود
– درج راهنما اختصاصی برای دسته بندی های مختلف
– بهینه سازی و سئو سایت برای موتور های جستجو گر و رنکینگ الکسا
– مدیریت حرفه ای تبلیغات در سایت
– طراحی رسپانسیو ، گرافیکی و کاربر پسند با استفاده از JQuery ، Html5 ، Css5 ، PHP