طراحی وب سایت شرکتی

طراحی سایت شرکت میباست جنبه شرکتی داشته باشد . بخش ظاهری یک سایت شرکتی میبایست از تم اصلی محصولات یا کسب کار پیروی کند که این خود به معنای منزلت و یکپارچگی شرکت میباشد و اعتماد مشتری را بطور قابل توجهی جلب میکند .

بطور معمول طراحی سایت شرکت میبایست یک یا چندین صفحه جهت معرفی کامل خدمات خود داشته باشد . بخش اصلی یک وب سایت شرکتی روابط ارتباطی آن شرکت میباشد . طراحی و تولید صفحه ارتباط با ما و درباره ما از اصلی ترین و مهم ترین بخش های یک سایت شرکتی میباشد .

وب سایت یک شرکت به آن شخصیت جهانی میدهد . معرفی یکپارچه خدمات بصورت حرفه ای ، مشاهده روابط ارتباطی بر خط باعث میشود کاربر بدون حضور فیزیکی به شرکت شما اعتماد کند .

با طراحی مدرن و شکیل ظاهری و برنامه نویسی حرفه ای با متد های روز دنیا توسط نیروی مجرب سیترال وب و همچنین بهینه سازی سایت و افزایش رتبه آن در موتور های جستجوگر جهانی نظیر گوگل میتوانید براحتی ترافیک بالایی از مشتریان خود را از بستر اینترنت بدست آورید و سود قابل توجهی از این طریق بدست آورید .

چنانچه لازم باشد میتوانید برای سایت خود فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید تا در دنیای بدون مرز اینترنت کالا های خود را بفروش برسانید و از رقبای خود جلو بزنید.

همچنین اگر سوالی در هر زمینه داشتید میتوانید از طریق روابط ارتباطی ما با ما در میان بگزارید . ما در کنار شما هستیم.

تکنولوژی های مورد استفاده

برخی از تکنولوژی های مورد استفاده در طراحی سایت شرکتی

– طراحی برگه یا برگه های معرفی خدمات یا محصولات

– طراحی برگه های اختصاصی ارتباط با ما و درباره ما

– طراحی ظاهری شکیل و خیره کننده

– طراحی بخض فروشگاهی برای فروش محصولات ( ویژه )

– طراحی بخش اعضا و مدیریت اعضا بصورت حرفه ای ( ویژه )

– طراحی بخش کلوب هواداران سایت ( ویژه )

– طراحی رسپانسیو ، گرافیکی و کاربر پسند با استفاده از JQuery، Html5 ، Css5 ، PHP

توجه : امکانات با توجه به توان مالی و نیازتان طراحی میگردد .