نقشه نشان جایگزین عالی برای گوگل مپ

نقشه گوگل

مسیریاب نشان این امکان را به شما میدهد کتا بتوانید موقعیت فعلی یا موقعیت مورد نظر خود را روی نقشه به نمایش بگذارید .  البته کاربرد های دیگری هم دارد از قبیل امکان بدست آوردن طول مسیر و میزان زمان برای طی کردن مسافت مذکور …

در اینجا میخواهیم سرویس نمایش نقشه بر روی وب سایت را توضیح دهیم . سرویس های نمایش نقشه گوگل نیازمند api هایی هستند که بعد از مدتی بدلیل تحریم بودن کشورمان توسط کشور آمریکا از کار میافتد . حتی برای بدست آوردن api میبایست دایما به گوگل مراجعه نمود و با سرویس های فیلترشکن ، api جدید دریافت و جایگزین قبلی کرد که این پروسه برای طراحان وب سایت و حتی مدیریان وب سایت کار زمان بر و بیهوده ایست .

تصمیم گرفتیم در این پست به شما سرویس مسیریاب نشان را معرفی کنیم .

این سرویس هیچ سختی نسبت به سرویس گوگل ندارد . دقیقا همان مراحل را طی خواهی کرد اما در سایت نشان . با فرق اینکه دیگر هرگز این سرویس از کار نخواهد افتاد و دیگر مجبور نیستید دائما api تهیه کنید . کافیست یکبار برای همیشه api تهیه بفرمایید تا برای همیشه نقشه گوگل و به عبارتی نقشه موقعیت مورد نظرتون رو در هر کجا از وب سایت یا وب لاگتون به نمایش بگذارید .

ابتدا و قبل از هر چیزی برای بدست آوردن API مبایست در سایت مورد نظر عضو شوید . برای عضویت در این سایت اینجا کلیک نمایید.

برای قرار دادن نقشه در سایت دو روش دارید .

روش اول استفاده از افزونه میباشد . در این روش در صورتی که سایتتون وردپرس هست وارد بخش افزونه ها شوید و در بخش جستجو عبارت “نقشه نشان” را جستجو نمایید . سپس افزونه مورد نظر را نصب نمایید .

گوگل مپ

در اینجا میبینید که در منوی سمت راستتان یک منو به نام “نقشه نشان” امده است . کافیست بر روی ساخت نقشه جدید کلیک کنید . براحتی میتوانید نقشه جدید ایجاد نموده و شورت کد آنرا در محل مورد نظر قرار دهید . برای مثال صفحه تماس با ما

گوگل مپ جدید

همانطور که میبیند براحتی میتونید نقطه مورد نظر رو پیدا کنید و طول و عرض بهش بدید .

نقشه نشان

 

 

در روش دوم اگر وب سایتتون وردپرسی نبود برای بدست آوردن موقعیت خود ابتدا وارد ادرس روبرو شوید . برای ورود اینجا کلیک کنید .

حال میبایست موقعیت مورد نظر خود را روی نقشه تنظیم نموده و API خود را جایگرین API آن نمایید . و در نهایت کد تولید شده رو در وب ساتتون قرار بدید .

چهار تا استایل مختلف هم برای نمایش وجود داره و از اونجایی که این سرویس فقط برای ایرانینان عزیز هست بسیار پر سرعت و سبک هم هست .

امیدوارم که از آموزش ایندفه هم لذت برده باشید

دانلود افزونه نقشه نشان از مخزن وردپرس
لطفا دیدگاه خود را درباره این نوشته برای ما ارسال کنید

question